× Domů O nás Servis Kontakt

Hledáme řidiče

Hledáme řidiče MKD s řidičským průkazem skupiny C+E. Potřebnou rekvalifikaci zajistíme. Nástupní bonus až 5000 Kč.

Již od roku 1991

Společnost Solotrans spol. s r. o. byla založena v roce 1991 a od té doby patří k předním dopravcům v Zlínském kraji.

Nadrozměrná přeprava

Nabízíme přepravu různých nákladů, jejichž šířka či výška přesahuje běžné rozměry. Umíme zajistit potřebná povolení i doprovodná vozidla.

Chladírenská přeprava

Naše flotila obsahuje i chladírenské soupravy, které zajistí aby vaše potraviny vždy dojely čerstvé a svěží, jako by byly právě sklizeny.

Plachtová přeprava

Firma Solotrans spol. s r. o. disponuje plachtovými návěsy, které jsou nejvhodnější pro širokou paletu zboží.

99%

99% všech přeprav, které ročně uskutečníme je dovezeno včas nebo i dříve, než bylo stanoveno v objednávce.

Společnost Solotrans spol. s r. o. byla založena v roce 1991 panem Oldřichem Solanským. Společnost se již v 90. letech orientovala na oblast Balkánu, což jí vydrželo až dodnes. Jsme jedna z předních českých firem, která zprostředkovává dopravu z České republiky nebo Německa do zemí Balkánského regionu.

V roce 2000 se firma přestěhovala do areálu v Zádveřicích kde je k dispozici hala pro servis vozidel a jeřáb pro překládání obytných kontejnerů. V současné době firma disponuje flotilou čítající 45 aut, z nichž převážná většina jsou tahače značky IVECO. Tuto flotilu tvoří soupravy jak chladírenského typu, tak soupravy plachtové a také soupravy s rovnou podlahou, které jsou ideální pro přepravu nadrozměrných nákladů, jako například obytné kontejnery.

Firma Solotrans spol. s r.o. úzce spolupracuje s firmou Fagus a.s. pro kterou zajišťuje výhradní dopravu obytných kontejnerů do Německa, Holandska a Švýcarska.

Solotrans spol. s r. o.

Zádveřická 417 | Želechovice - Lípa | Česká Republika
Tel.: +420 602 740 274 | E-mail: solotrans@solotrans.cz
IČO: 13694995 | DIČ: CZ13694995